Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Kompaktní chytrý senzor CSS 014 měřící teplotu a vlhkost a změřené veličiny konvertuje do standardizovaného analogového signálu 4 - 20 mAMonitorování stavu je způsob, jak problém vyřešit, než skutečně dojde k vážné chybě nebo dokonce selhání.

Nový Chytrý senzor CSS 014 není pouze snímačem teploty nebo čidlem teploty / vlhkosti. Kombinuje tři funkce v jednom: snímač, rozhraní a vysílač.

Specifikovaný rozsah měření teploty je -40 až +60 °C. Rozsah měření pro vlhkost vzduchu pokrývá relativní vlhkost od 0 do 100 %. Chytrý senzor může být v zásadě vybaven i dalšími funkcemi, např. pro výpočet rosného bodu, měření průtoku vzduchu, zatížení částic nebo plynů obecně apod. Zaznamenané fyzikální nebo chemické veličiny se převádějí na další zpracovatelný elektrický signál. CSS 014 aktuálně poskytuje konverzi na standardizovaný analogový signál 4-20 mA. Další standardizovaný formát rozhraní je například digitální signál IO-Link.

Příklad zapojení senzoru CSS 014

Data jsou přenášena do řídicího centra nebo monitorovací jednotky prostřednictvím propojovacího kabelu nebo bezdrátového připojení, což činí Chytrý senzor CSS 014  vhodným i pro dálkové sledování. Úplný proces od nahrávání dat k výstupu dat je konsolidován v jednom produktu a jde daleko za funkci  "senzoru". Další výhodou Chytrého senzoru CSS 014 je, že může být umístěn nejen do skříně rozvaděče, ale může být použit v jakémkoliv typu standardní aplikace v definované atmosféře.

Další informace

Zaujala Vás novinka?


Telefonní kontakt
+420 541 235 532
+420 541 235 533
+420 541 235 534

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace