Kariéra v GHV Trading

Společnost GHV Trading spol. s r. o. je od počátku svého založení profilovaná jako obchodní firma se zaměřením na měřicí přístroje elektrických veličin a na komponenty pro výrobu rozváděčů.

Naše poslání

Jsme spolehlivým partnerem pro elektro projekty a měření našich zákazníků. Pomáháme naším zákazníkům s výběrem vhodného komponentu, zařízení nebo měřícího přístroje tak, aby jim přinesl nejefektivnější přínos.

Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací. Naším úsilím je porozumět požadavkům zákazníka, technicky poradit a nabídnout mu efektivní a cenově přijatelné zboží, s co nejkratší dobou dodání.

Nabízíme široký sortiment přenosných měřicích přístrojů, komponent pro výrobu elektrických rozváděčů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti od prověřených a pravidelně hodnocených dodavatelů. Našim dodavatelům poskytujeme zpětnou vazbu na jejich produkty či služby s cílem pomoci zlepšovat jejich výstupy. Chceme být v povědomí naších zákazníků i partnerů a dodávat zboží do všech možných rozváděčů a elektrických zařízení.

Stále pracujeme na budování a rozvoji silné, stabilní a spolehlivé společnosti, která přináší svým zákazníků a partnerů jistotu a majitelům zvyšování hodnoty.  Dbáme na dlouhodobé vztahy s našim partnery, zakládáme si na profesionalitě, technických znalostech a etice prodeje.