Bezkontaktní zkoušečka
Bezkontaktní zkoušečka se světelnou a akustickou signalizací
Detekce napětí 50 ... 1000 V AC
Bezpečnostní kategorie CAT IV/1000 V , krytí IP65
Dostupnost: Skladem v GHV
Vybrat variantu (1)
ChatDotaz na produkt
PorovnáníPorovnat
h! OZ Logo
Ing. Jan Kančo
Ing. Jan Kančo
Zkoušečka bezdotyková
Zkoušečka Amprobe NCV-1020-EUR, 2 ks baterie 1,5 V a návod k obsluze v českém jazyce
OBJ: AM.4918072
EAN: 0095969856317
Záruka: 24 m.
Skladem v GHV
skladem >10 ks
Porovnání
Košík
Popis výrobku
  • Bezkontaktní detekce střídavého AC napětí 50 ... 1000 V
  • Šířka pásma 50 ... 400 Hz
  • Zvuková (bzučák) a optická (červená LED) indikace přítomnosti napětí
  • Tlačítko zapnutí a vypnutí
  • Odolné průmyslové provedení
  • Napájení 2 x 1,5 V AAA
  • Váha 60g
  • Rozměry cca 156,2 x 23,5 x 27,5 mm
  • Nejvyšší bezpečnostní kategorie CAT IV / 1000 V