Přípojnicový systém COMPACT - 30mm/60mm do 200A/360A

Držáky přípojnic pro 30/60 mm system do 360A

Držák přípojnic pro 30 mm systém do 360A

Držák přípojnic pro snadnou a bezpečnou montáž. 3-pólový až 5-pólový s roztečí přípojnic 60 mm, i pro aplikace podle UL. Pro přípojnice o rozměrech 12x5 a 12x10 mm, s koncovým krytem.

Ploché měděné přípojnice 12x5, 12x10 mm

Přípojnice ploché

Standardní ploché měděné přípojnice v délce 2,4 m a rozměru 12x5 nebo 12x10 mm. Povrchová úprava pocínováním.

Svorky a svorkové bloky

Svorky Compact

Pomocí univerzálních svorek lze připojit vodiče s průřezem od 1,5 do 120 mm2 k přípojnici tloušťky 5 nebo 10 mm. Integrované zajišťovací pružiny, otevřený rám svorky a utahovací šroub svorky s pojistkou proti úplnému vyšroubování umožňují jednoduchou montáž.

Přístrojové adaptéry

Adaptéry do 360A

Adaptéry v sobě kombinují bezpečnost a mnoho inovovaných detailů. Jsou přizpůsobeny na různé rozměry přípojnic a nabízí nové možnosti aplikace s vynikající ochranou proti dotyku živých částí. Adaptéry s lištou DIN určené pro připojení např. modulárního jističe na přípojnicový systém.

Kryty

Kryty Compact

Kryty pro ochranu proti nebezpečím dotyku živých částí s krytím IP20 umožňují zakrytování jednotlivých přípojnic. V nabídce jsou ovšem i všestranně použitelné kryty svorek pro montáž na přípojnice.

OMUS

OMUS

Nová třída zařízení OMUS pro přesné a rychlé spínání odporových zátěží, např. pro topné procesy. Díky hybridní technologii je proces odolný proti opotřebení a je spojen s energeticky efektivním a spolehlivým mechanickým spínáním. Ve spojení s nastavitelným proudem a integrovanými pojistkami poskytuje OMUS jedinečné výhody.

MOTUS

MOTUS

Malé pohony a motory o výkonu maximálně 4 kW jsou v řidicí technice a ve strojírenství používány velmi často. U nich je třeba zčásti řídit oba směry otáčení (dopředu/reverzace) a tyto pohony musí být, v případě možné závady, chráněny. Kromě toho musí být zaručeno, že poruchy budou zvenčí spolehlivě vypnuty zařízením nouzového zastavení. Produkt, který tyto čtyři podmínky splňuje je MOTUS.

Pojistkové odpínače

Novinka
33801

Pojistkové odpínače QUADRON pro běžně používané nožové NH vložky 000 nebo 3-pólové pojistkové odpínače pro pojistky 10x38.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace