Měřicí a testovací přístroje

Provozní přístroje

GHV Provozní přístroje

Přenosné měřicí přístroje pro provozní měření. Zkoušečky napětí, digitální a analogové multimetry, klešťové multimetry, převodníky proudu, vyhledávače kabelů a vedení, kalibrátory procesních signálů.

všechny produkty

Revizní přístroje

GHV Revizní přístroje

Přístroje pro revize elektrických instalací, ručního nářadí a spotřebičů, el. částí strojních zařízení, lékařských přístrojů, ale také pro kontrolu proudových chráničů, měření izolačních odporů, zemních odporů, impedance smyčky, malých odporů nebo jmenovitého převodů transformátorů.

všechny produkty

Termokamery, infrakamery

GHV Termokamery

Zařízení pro měření infračerveného záření a pořízení termovizních snímků nebo videosekvencí vhodných pro průmyslové i stavební aplikace.

všechny produkty

Analyzátory výkonu, kvality elektrické sítě

GHV Analyzátory sítí

Zařízení pro kontrolu a měření kvality dodávky elektrické energie. Přenosné analyzátory sítí, klešťové měřiče výkonu a energie nebo záznamníky pro dlouhodobý záznam parametrů elektrické sítě.

všechny produkty

Osciloskopy

GHV Osciloskopy

Analogové a digitální laboratorní osciloskopy a přenosné bateriové osciloskopy (scopemetry) pro použití v provozních podmínkách.

všechny produkty

Laboratorní přístroje a zdroje

GHV Laboratorní přístroje a zdroje

Laboratorní stolní měřicí technika. Stolní multimetry, čítače, generátory, stolní RLC metry a dekády, ale také spektrální analyzátory, stabilizované a střídavé zdroje a měniče DC/AC.

všechny produkty

Měřiče neelektrických veličin

GHV Měřiče neelektrických veličin

Přenosné měřiče neelektrických veličin. Teploměry, vlhkoměry, anemometry, luxmetry, hlukoměry, otáčkoměry, měřiče vzdálenosti, vlhkosti materiálu, tlaku a detekce plynu, počtu částic, mechanických vibrací nebo radiace.

všechny produkty

Ex - jiskrově bezpečné přístroje

GHV Přístroje do prostředí s nebezpečím výbuchu

Speciální konstrukce přenosných měřicích přístrojů v provedení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu s certifikací Ex, Atex. Můžete zde najít zkoušečky napětí, multimetry, procesní kalibrátory, měřiče izolačního odporu a přechodových odporů včetně infrateploměrů.

všechny produkty

Příslušenství

GHV Příslušenství

Příslušenství pro provozní a laboratorní přístroje. Měřicí a prodlužovací vodiče, měřicí hroty, krokosvorky, sady příslušenství nebo teplotní čidla a adaptéry. Ochranné brašny, přenosná pouzdra a kufry.

všechny produkty
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace