Novinky

AMPER 2019

Zveme Vás na AMPER 2019

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě 27. Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky Amper 2019, který se koná od 19.3. do 22.3.2019Brně. Najdete nás v hale P na stánku č. P 4.16 brněnského výstaviště BVV.

Volnou vstupenku na veletrh získáte zdarma po registraci na webových stránkách http://www.amper.cz/voucher/ a vložení unikátního kódu 18931-330.

Logo GHV

Hledáme nové kolegy do našeho týmu

Aktuálně hledáme pro rozšíření našeho týmu nové kolegy a kolegyně na pozici Technicko - obchodní specialista / specialistka více informací zde.

36050.000

Nový pojistkový odpínač

Napájení systému CrossBoard může být provedeno pomocí připojovacích modulů nebo pomocí pojistkového odpínače velikosti 10x38 s konstrukční šířkou 22,5mm.

Pojistkový odpínač QUADRON

Nový pojistkový odpínač NH pojistek

Napájení systému CrossBoard může být provedeno pomocí připojovacích modulů nebo pomocí pojistkového odpínače NH pojistek velikosti 000 s konstrukční šířkou 49,5mm.

Topné těleso - Série CP 061, 50W

Ploché odporové topné těleso

Ultra tenké ploché topné těleso CP 061 tloušťky 8 mm slouží k rovnoměrnému rozložené teploty uvnitř skříní a skříní s elektrickými / elektronickými součástmi.

Startovací sada CrossBoard

Startovací sada CrossBoard ZDARMA

K současnému zahájení prodeje nových produktů ze sady přípojnicových systémů Wöhner, bychom našim novým i stávajícím zákazníkům rádi nabídli pomoc s implementací a zahájením využívání přípojnicového systému CrossBoard.

Fluke T150 - Zkoušečka napětí s LCD, detail

Svolávací akce na zkoušečky FLUKE T110, T130, T150

Vážení zákazníci,
společnost Fluke Corporation zjistila bezpečnostní problém, který se týká měřicích přístrojů Fluke T110, T130 a T150.
Jako preventivní opatření se společnost Fluke rozhodla dobrovolně svolat všechny tyto výrobky a poskytnout zákazníkům nové a vylepšené ekvivalentní náhradní produkty.

Fluke HL-200 EX - Čelovka 1

Jiskrově bezpečné svítilny Fluke

Jiskrově bezpečné svítilny od společnosti Fluke snižují rizikovost práce v prostředích s nebezpečím výbuchu. Jedná se o pohodlně použitelné a odolné svítilny s certifikovanou bezpečností.

Fluke DS701 - Inspekční kamera-1

Fluke DS701 a DS703 FC - Inspekční kamery s vysokým rozlišením

Inspekční kamery Fluke DS701 a DS703 FC jsou přenosné kamery určené pro široké použití. Tyto aplikace zahrnují vyhledávání problémů zařízení, preventivní a prediktivní údržbu, diagnostiku budov, výzkum a vývoj.
Kamery zobrazují snímky na vysoce zřetelné a odolné LCD obrazovce. Výrobek ukládá snímky a videa do vnitřní paměti nebo na paměťové zařízení USB. Uložené snímky a videa lze přenést do počítače prostřednictvím přímého připojení přes rozhraní USB. Uložené snímky je také možné přenést do aplikace Fluke ConnectTM (DS703 FC).

Fluke MDA-510-Analyzátor motorových pohonů-2

Fluke MDA-510 a MDA-550 - Analyzátory motorových pohonů

Nová řada přístrojů navržená pro snadnější vyhledávání problémů u motorových pohonů díky testovacím sekvencím s nápovědou. Nabízí automatizovaná měření pohonů, které poskytují spolehlivé a opakovatelné výsledky testů.
Fluke MDA-510 a MDA-550 šetří čas a zbavují uživatele nepříjemného nastavování složitých měření a zjednodušují vyhledávání problémů. Stačí jednoduše vybrat test a automatická přednastavení se postarají o měření všech částí systému od vstupních a výstupních hodnot, přes stejnosměrnou sběrnici, až po samotný motor.
Řada MDA-500 přináší vše potřebné pro základní i pokročilá měření. Díky vestavěné funkci pro vytváření zpráv lze snadno a rychle vytvářet přehledné zprávy o měření.

Inteligentní senzor - Série CSS 014

Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Kompaktní chytrý senzor CSS 014 měřící teplotu a vlhkost a změřené veličiny konvertuje do standardizovaného analogového signálu 4 - 20 mAMonitorování stavu je způsob, jak problém vyřešit, než skutečně dojde k vážné chybě nebo dokonce selhání.

C.A 6418 - Klešťový měřič zemního odporu-2

Klešťový měřič zemního odporu C.A 6418

Klešťový digitální tester pro kontrolu uzemňovacích smyček. Pro měření na pásovinách o maximálním rozměru 20 x 55 mm nebo 30 x 40 mm nebo na kabelech o průměru až 32 mm. Bezpečnostní kategorie CAT IV/600V.

C.A 6165 - Revizní přístroj

Tester elektrických částí strojních zařízení, rozváděčů, nářadí, spotřebičů

Multifunkční tester C.A 6165 je určen k provedení všech testů souvisejících s elektrickou bezpečností u ručního nářadí a spotřebičů, strojů, strojního zařízení a rozváděčů. Je ideální pro elektrickou kontrolu a certifikaci zařízení na konci výrobních linek, periodické revize zařízení nebo pro jejich pravidelnou údržbu. Slouži k testům dle norem IEC 60204, IEC 61439, IEC 60335, IEC 60950, EN 50191, VDE 0701/0702

HS6 DIFF- Virtuální USB osciloskop_3

Virtuální USB osciloskopy s diferenciálními vstupy HS6 DIFF

Rozšiřujeme nabídku měřicích přístrojů o výrobky společnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobce se specializuje na vývoj a výrobu virtuálních USB osciloskopů a generátorů nejvyšší kvality s vynikjícím poměrem cena/výkon.

USB osciloskopy s vysokým rozlišením, nízkým šumem a velmi vysokou citlivostí se 4 diferenciálními vstupy neuvěřitelnou délkou záznamu 256 miliónů vzorků, která může být zaplňována pomocí 1 GS/s vzorkování. Handyscope HS6 DIFF je nejvýkonější, přenosný univerzální USB 3.0 osciloskop, tester EMI kompatibility, multimetr s vysokým rozlišením s mnoha dalšími užitečnými funkcemi ... vybavený inovativními technologiemi jako jsou SureConnect, SafeGround a CMI rozhraní s připojením k PC pomocí moderního vysokorychlostního USB 3.0

C.A 8436 - Analyzátor kvality sítě_01

Nový analyzátor sítě C.A 8436 s krytím IP67

Nový analyzátor sítě C.A 8436 s krytím IP67.
Populární modelová řada analyzátorů sítě C.A 83xx se rozrostla o nový nejvyšší model. Přístroj je funkčně shodný s nejpopulárnějším modelem řady C.A 8336, ale na rozdíl od něj nabízí krytí IP67 (přístroj i dodané příslušenství). Do těla přístroje je také integrována nabíječka ze sítě, nebo z měřené instalace.

Fluke RSE - Termokamera_6

Stacionární kamery FLUKE RSE300 a RSE600

Stacionární infračervené kamery pro vyhledávání závad na výrobních a servisních linkách, pro vývojová a výzkumná pracoviště.
Stacionární kamery s vysokám krytím IP67 jsou vhodné pro aplikace s dálkovým zobrazením a řízením. Kameru stačí jednoduše nainstalovat napevno na místo měření a Ethernetovým kabelem připojit k síti. Pomocí SW jsou pak měřená data k dispozici prakticky odkudkoli.
Ovládání a zpracování dat je umožněno i pomocí softwarů třetích stran, programů Matlab a LabView

IRC-110 - Vizuální infrateploměr_2

Zaměřit a změřit - vizuální infrateploměr IRC-110

Vizuální infrateploměr s funkcí "zaměřit a změřit"
Přístroj Beha-Amprobe IRC-110 dává přehled o teplotách měřeného objektu - teplotní mapy. Díky tomu je snadné identifikovat jevy spojené s oteplením zařízení jako přechodové odpory, mechanické závady nebo tepelné úniky. Díky způsobu použití poskytuje rychlejší identifikaci problémů než při práci s běžnými bezkontaktními teploměry.

Příslušenství Fluke Pack30 - Přenosná brašna_12

Mějte své přístroje v bezpečí s profesionální brašnou Fluke Pack30

Vysoce odolná brašna na přístroje, nářadí, tablet a osobní věci
Profesionální batoh s rozměry 50,8 x 33 x 23,5 cm
Více jak 30 úložných prostor ve velmi odolném provedení. Robustní a voděodolný batoh pro přístroje, nářadí, příslušenství, tablety nebo osobní věci.

Diris A40

Nový způsob analýzy sítě pomocí Diris A40 a proudových senzorů

Přichází novinka z řady panelových přístrojů společnosti Socomec - nový Diris A40.
Co je nové:
- design !
- měření pomocí proudových senzorů !
- vestavěná funkce webseveru !
...a mnohem víc !

HP3 - Virtuální USB osciloskop s příslušenstvím

Virtuální USB osciloskopy s diferenciálním vstupem

Rozšiřujeme nabídku měřicích přístrojů o výrobky společnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobce se specializuje na vývoj a výrobu virtuálních USB osciloskopů a generátorů nejvyšší kvality s vynikjícím poměrem cena/výkon.

Řada USB osciloskopů Handyprobe HP3 je díky diferenciálním vstupům a velkému napěťovému rozsahu určena do náročného průmyslivého prostředí. Všestrannost a flexibilita modelu Handyprobe HP3 je zabalena v kompaktním pouzsře s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Příslušenství SW TiePie - 08

Virtuální USB osciloskopy s AWG generátorem Handyscope HS5

Rozšiřujeme nabídku měřicích přístrojů o výrobky společnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobce se specializuje na vývoj a výrobu virtuálních USB osciloskopů a generátorů nejvyšší kvality s vynikjícím poměrem cena/výkon.

Řada USB osciloskopů Handyscope HS5 nabízí nejlepší možné parametry u průmyslových osciloskopů při limitovaném rozpočtu. Všestrannost a flexibilita modelu Handyscope HS5 je nesrovnatelně vyšší než u jiných modelů této třídy.

REVEXmax - Revizní přístroj

Revizní přístroj spotřebičů a nářadí REVEXmax

Multifunkční digitální přístroj určený k revizím elektrických spotřebičů s pohyblivým i pevným přívodem dle ČSN 33 1600 ed.2, ČSN EN 60974-4
Umožnuje testovat elektrické spotrebiče jak z hlediska jejich elektrické bezpečnosti, tak i jejich provozních vlastností.
REVEXmax S je určen pro revize spotřebičů
REVEXmax W je určen pro revize spotřebičů včetně kontrol zařízení pro obloukové svařování

C.A 1954 - Termokamera

Termokamera C.A 1954

Termokamera C.A 1954 nové generace DiaCAm 2 v kompaktním pouzdře pro měření teplot v rozmezí od -20   °C do +250 °C pro použití v náročnějších podmínkách s krytím IP54.
Praktická, lehká a odolná termokamera
Infra i viditelné spektrum
Rozlišení 160 x 120 bodů, rozsah -20 °C až 250 °C, teplotní citlivost 0,08 °C

Rozváděčový termostat DCT 010, NO

Termostaty s externím senzorem pro DC aplikace

Nastavitelné elektronické termostaty DCT 010 pro DC aplikace se spínacím (NO) a rozpínacím (NC) kontaktem a externím senzorem pro vyhodnocení klimatických podmínek uvnitř skříně.

DMM 53 - Digitální multimetr

Multimetr MULTIMETRIX DMM 53

Přestavujeme nový, velmi dobře vybavený a cenově dostupný, kompaktní multimetr DMM 53 v kategorii CAT III od firmy Multimetrix (skupina Chauvin Arnoux - Francie).

Topné těleso s ventilátorem - Série DCR 030

Topné těleso s ventilátorem pro DC aplikace

Výkonný teplovzdušný ventilátor určený pro DC aplikace zabraňuje kondenzaci a zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty uvnitř skříně s elektrickými či elektronickými komponentami. 

CM603 - Klešťový multimetr

Klešťový multimetr MULTIMETRIX CM 603

Přestavujeme nový, velmi dobře vybavený a cenově dostupný, kompaktní klešťový multimetr pro měření AC proudů do 600 A AC napětí do 600 V, odporu a spojitosti, frekvence, střídy, teploty a kapacity. Maximální průměr měřeného vodiče je 26 mm.

NCV-1040-EUR - Bezkontaktní zkoušečka napětí_2

Bezkontaktní zkoušečky Beha-Amprobe NCV-1000

Zcela nová řada bezkontaktních zkoušeček firmy Beha-Amprobe (skupina Fluke) pro napětí až 12...1000 VAC nabízí maximální možnou ochranu uživatele díky certifikaci CAT IV/1000 V. Díky svému ktytí IP65 jsou vhodné pro použití ve všech běžných měřicích prostředích, uvnitř i venku.

36200.000

Nový napájecí zdroj od společnosti Wöhner - BROOME10

Společnost Wöhner vyvinula pro automatizační a řídicí systémy napájení 24V DC pro připojení na systém CrossBoard.

Fluke TiS45 - Termokamera + L206

Akční nabídka měřicích přístrojů FLUKE Prosinec 2018

* Termokamera FLUKE TiS45 - za výhodnou cenu
* Měřič izolačních odporů FLUKE 1507 - s klešťovým multimetrem zdarma
* Zkoušečka FLUKE T6-1000 - za výhodnou cenu, s pouzdrem a sadou krokosvorek zdarma

Akce platí do 21.12.2018 nebo do vyprodání zásob.

C.A 6116N - Tester instalací

Akční nabídka měřicích přístrojů CHAUVIN ARNOUX Prosinec 2018

* Tester instalací C.A 6116N - za výhodnou cenu nebo za výhodnou cenu a s bohatým příslušenstvím zdarma
* Klešťový měřič uzemnění C.A 6416 - za výhodnou cenu
* PEL 103 - za výhodnou cenu a příslušenstvím zdarma

Akce platí do 21.12.2018 nebo do vyprodání zásob.

OX9062, OX9102, OX9104, OX9304 - Přenosný osciloskop_2

Přenosné osciloskopy Metrix Scopix IV řady OX9000

Moderní a ergonomické provedení řady Scopix IV nabízí svým uživatelům maximální komfort a jednoduchost ovládání s lokalizací do 15 jazyků. V nabídce jsou modely se šířkou pásma 60, 100 a 300 MHz a 2 nebo 4kanály. Všechny modely integrují funkce osciloskopu, multimetru, záznamníku a analyzátoru hramonických složek - 4 přístroje v 1. Nejmodernější hardware přístroje umožňuje integraci široké škály funkcí, pohodlné ovládání pomocí barevného TFT displeje s dotykovým ovládáním, dlouhou dobu provozu díky Li-Ion akumulátorům a to vše při zachování kompatkních rozměrů s vysokým krytím IP54.

Fluke 1742_1746_1748 - Třífázový analyzátor kvality energie_použití

Třífázové záznamníky kvality sítě Fluke 1742, 1746 a 1748

Nové třífázové záznamníky kvality elektrické energie Fluke 1742, 1746 a 1748 poskytují rychlý a snadný způsob záznamu parametrů kvality sítě se snadným přístupem k zaznamenaným datům nebo datům v reálném čase.

Přístroje jsou schopné měřit jednofázové až třífázové sítě s napětím do 1000 V a proudy až 6000 A. Díky čtyřem proudovým vstupům měří přímo proud i na N vodiči. Jsou vybaveny drátovými (USB, Ethernet) i bezdrátovými (Wifi, Bluetooth) rozhraními pro snadnou komunikaci.

VMD461-CD440 - Monitorovací relé s vazebním členem

Napěťový monitor s vazebním členem

Napěťové relé pro AC/3NAC sítě do 690 V a DC/3AC sítě do 1200 V s možností nastavení 2 stupňů ochrany, měřením vektorového skoku (ROCOF), zpětným připojením zdroje a ANSI kódy funkcí.

Akce 2017 - Přepravné ZDARMA

Objednávky bez přepravného

Akce přeprava zdarma pro objednávky z eshopu prodloužena. Všechny objednávky, které obdržíme prostřednictvím eshopu, budou odeslány zákazníkovi bez přepravného.

Příslušenství P01.1206.12 - Klešťový převodník MN60_3

Nový převodník AC i DC proudů s izolovanou architekturou MH60 vhodný pro osciloskopy

Izolovaný převodník střídavého a stejnosměrného proudu s BNC výstupem a s napájením pomocí vestavěného NiMH akumulátoru nebo USB osciloskopu
Velká šířka pásma 1 MHz
Měření střídavých proudů od 0,01 A až do 100 A AC
Měření stejnosměrných proudů od 0,01 A až do 140 A DC

Fluke T6 - Zkoušečka napětí s FieldSense

Zkoušečky Fluke T6-600 a T6-1000 s bezdotykovým měřením napětí

Úplně nová řada zkoušeček Fluke T6 (T6-600 a T6-1000) nabízí jedinečnou a patentovanou, novou technologii s názvem FieldSense, která zdokonaluje funkci otevřených kleští tím, že měří vedle střídavého proudu také střídavé napětí bez nutnosti kontaktu s vodivou částí vodiče.

Měření napětí a proudu lze provádět jediným přístrojem současně, v reálném čase díky displeji se dvěma řádky (u T6-1000). Elektrické zkoušečky Fluke T6 s technologií FieldSense jsou prvními zkoušečkami, které využívvají tuto novou technologii.

Chladící jednotka Peltier HL-316-C - pohled zepředu

Chladící jednotky Peltier typu HL

Jednotky pracují na principu polovodičového chlazení, tzn. bez provozních kapalin, s čímž jsou spojeny nulové náklady na údržbu. Nové typy HL jsou použitelné v rozsahu teplot od -40 °C do +90 °C.

DSP 5 - Zkoušečka napětí_2

Zkoušečka Tietzsch DPS 5

Nová zkoušečka společnosti Tietzsch, nejlepší z řady DSP.
Model DPS5 nabízí měření až 1200 V AC a 1500 V DC. Disponuje neuvěřitelnouz šířkou pásma 10 kHz. Vyjimečná je také schopností měření sledu fází na izolovaných IT soustavách. Samozřejmostí je nejvyšší bezpečnostní kategorie CAT IV / 1000 V a také krytí IP65 vše zabalené v odolném pouzdře.

Topné těleso - Série CREx 020_Ex

Topná tělesa do prostředí s nebezpečím výbuchu

Kompaktní topná tělesa teplotní třídy T3, T4, T5 jsou určená do prostředí ohrožená výbuchem (plyny a prachové částice), zabraňují tvorbě kondenzátu, teplotnímu výkyvu a mrazu.

Micsig TO1000-3

Řada tabletových osciloskopů s dotykovou obrazovkou Micsig TO1000

Zcela nová řada tabletových osciloskopů s intuitivním dotykovým ovládáním. Tablet s 8" dotykovou obrazovkou je vestavěn do odolného ochranného pouzdra. Kapacitní displej je multidotykový a lze tak osciloskop ovládat pomocí gest.
V nabídce jsou dvoukanálové i čtyřkanálové modely se šířkou pásma 70 MHz (TO1072 a TO1074) nebo 100 MHz (TO1102 a TO1104). Osciloskopy mohou být vybaveny širokou škálou komunikačních rozhraní (USB, Ethernet, Wifi, HDMI) a jsou softwarově rozšířitelné o spoustu užitečných funkcí (zvýšená citlivost, záznam videa, analýza sběrnic)

LSP 4L - Zkoušečka napětí

Zkoušečky Tietzsch LSP 4

Zkoušečky společnosti Tietzsch základní řady LSP.
Modely LSP 4B a LSP 4L nabízí základní funkce pro měření na napětích do 690 V AC / DC. Jejich výhodou je bezúdržbový bezbateriový provoz díky napájení a dobíjení z měřené instalace. Standardem je bezpečnostní kategorie CAT IV / 600 V a také krytí IP65, vše zabalené v odolném pouzdře.

DMM 240 - Digitální multimetr

Multimetry Multimetrix řady DMM200

Řada odolných multimetrů řady DMM200 s krytím IP67 pro měření v náročných podmínkách v nejvyšší bezpečnostní kategorii CAT IV / 600 V 
Můžete mít TRMS modely (DMM 230 a DMM 240) nebo model s displejem až  40 000 digitů (DMM 240), ale všechny nabízejí měření do 1000 V AC/DC a displej alespoň 6000 digitů (DMM 210, DMM 220 a DMM 230)

RCMB104 - Monitor reziduálních proudů

Monitory reziduálních proudů pro kompaktní nabíjecí stanice elektromobilů

Monitory AC/DC reziduálních proudů pro kompaktní nabíjecí stanice elektromobilů, nebo řídící jednotky integrované v nabíjecích kabelech.

Katalog - Komponenty pro rozváděče - všeobecný katalog

Nový všeobecný katalog Komponenty pro rozváděče

Nový, všeobecný katalog komponentů pro rozváděče. Všechny produkty, které jste dříve museli hledat komplikovaně, nyní naleznete na jednom místě!

isoHV525 - Hlídač izolačního stavu

Hlídač izolačního stavu s vysokou odolností

Hlídač izolačního stavu pro AC, 3(N)AC, DC a AC/DC kombinované sítě do 1000 V s vysokou nárazovou, vibrační a teplotní odolností. Rozsah teploty od -55°C a stupeň krytí IP65.

Vačkové přepínače

Otočné vačkové přepínače - nová řada

Představujeme Vám novou řadu otočných vačkových přepínačů do rozvaděčů a instalačních krabic. Hravě si poradí se spínáním jak malých, tak i velkých proudů a splní veškeré Vaše požadavky.

Logo etržby

Elektronická evidence tržeb

Vážení zákazníci informujeme Vás, že od 1.3.2017 platí také pro GHV Trading, spol. s r.o. povinnost elektronické evidence tržeb.

Fluke 1630-2 FC - Klešťový měřič uzemění s logem

Měřič uzemnění Fluke 1630-2 FC s otvorem 40mm

Inovovaná verze klešťového měřiče uzemnění společnosti Fluke, model Fluke 1630-2 FC, nabízí nejen zvětšený otvor na 40 mm, ale také vestavěný systém Fluke Connect. Ten umožňuje přístroji funkci datalogeru a možnost komunikace s dalšími přístroji tohoto nejrozsáhlejšího sysému na světě. 

Série Physics Line

PhysicsLine - nové luxmetry, teploměry a anemometry Chauvin Arnoux

Francouský výrobce přenosných měřicích přístrojů, Chauvin Arnoux, uvádí na trh zcela novou řadu měřicích přístrojů pro měření neelektrických veličin. Jde o luxmetr C.A 1110 s kompenzací pro LED a fluorescenční zdroje, anemometr C.A1227 s lopatkovým čidlem, teploměr a vlhkoměr prostředí C.A 1246 a teploměry C.A 1821, C.A 1822 a C.A 1823 pro termočlánky a odporová čidla. Všechny přístroje používají společný SW, mají velkou paměť pro dlouhodobý záznam, rozhraní Bluetooth a USB a díky implementaci EKO designu extrémně dlouhou výdrží na baterie až 3 roky. 

MA130 MiniFLEX

Pružné převodníky řad AmpFLEX a MiniFLEX pro měření až 30 000 A

Pružné převodníky proudu (Rogowského cívky) postupem času vytlačují klasické magnetické obvody pro měření AC proudů. Nové řady převodníků typu AmpFLEX (A110 a A130) a MiniFLEX (MA110 a MA130) jsou inovovanou řadou řad A100 a MA100. Umožňují měření proudů od 0,02 A až po 30 000 A s délkou převodníku až 120cm. Vyznačují se odolnější konstrukcí jednotky elektroniky s krytím IP67 a bezpečnostní kategorií CAT IV (600 - 1000 V). U řady MA je navíc přebudován zámek uchycení a umožňuje tak stejně jako řada A práci v rukavicích.

iso165C - Hlídač izolačního stavu

Hlídač izolačního stavu pro DC IT sítě v elektromobilech

Hlídač izolačního stavu pro DC IT sítě do 600 V v elektromobilech a hybridních automobilech.

EDS150 - Přístroj pro vyhodnocování poruch

Monitor reziduálních proudů s integrovanými měřicími transformátory

Vícekanálový přístroj pro monitorování reziduálních proudů typu B s integrovanými transformátory pro uzemněné AC/DC sítě TN/TT.

Quadron pro 60mm systém s monitorováním stavu pojistek

Nové pojistkové odpínače QUADRON

Mezi velkou novinku posledních let patří pojistkové odpínače firmy Wöhner pro zapínání a vypínání jmenovitých proudů pod zátěží dle pracovního napětí, označované pod názvem QUADRON. Jsou nabízeny ve variantách připojení na panel nebo na 60 mm systém, ve velikostech pojistek NH00 a NH1.

iso1685P - Hlídač izolačního stavu

Hlídač izolačního stavu pro rozsáhlé IT sítě

Hlídač izolačního stavu pro rozsáhlé střídavé, stejnosměrné i kombinované IT sítě do 1000 V AC/1500 V DC s generátorem pro lokalizaci poruch izolace.

[ Archiv ]

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace