Fluke SMFT-1000 - Multifunkční tester solárních instalací
Dostupnost: Na dotaz
Vybrat variantu (5)
ChatDotaz na produkt
PorovnáníPorovnat
h! OZ Logo
Ing. Ivana Pallová
Ing. Ivana Pallová
Varianty k produktu Fluke SMFT-1000 - Multifunkční tester solárních instalací (5)
FLUKE SMFT-1000/LITE Multitester solární  instalace
Multitester solární instalace
FLUKE SMFT-1000/LITE
OBJ: FL.6008183
EAN: 0195112127940
Záruka: 36 m.
Není skladem
Prověříme pro Vás
Porovnání
Košík
FLUKE SMFT-1000/KIT Multitester solární  instalace
Multitester solární instalace
FLUKE SMFT-1000/KIT
OBJ: FL.5280005
EAN: 0195112021262
Záruka: 36 m.
Není skladem
Prověříme pro Vás
Porovnání
Košík
FLUKE SMFT-1000/KIT/1 FPC Multitester solární  instalace
FLUKE SMFT-1000/KIT/1 FPC
Obsah dodávky je shodný jako u přístroje FLUKE SMFT-1000/KIT
+ navíc 1 rok služby Fluke Premium Care
FLUKE SMFT-1000/PRO Multitester solární  instalace
FLUKE SMFT-1000/PRO
FLUKE SMFT-1000/PRO/1 FPC Multitester solární  instalace
FLUKE SMFT-1000/PRO/1 FPC
Obsah dodávky je shodný jako u přístroje FLUKE SMFT-1000/PRO
Volitelné příslušenství k Fluke SMFT-1000 - Multifunkční tester solárních instalací
FLUKE PREMIUM CARE - FPC1S-SMFT-1000-1 1 rok Fluke Premium Care pro SMFT - 1000
1 rok Fluke Premium Care pro SMFT - 1000
FLUKE PREMIUM CARE - FPC1S-SMFT-1000-1
1 rok služby Fluke Premium Care pokrývající přístroj Fluke SMFT- 1000 -  Multifunction PV Analyzer
Pro již zakoupené přístroje
Služba Fluke Premium Care
Záruka: 24 m.
FLUKE PREMIUM CARE - FPC3S-SMFT-1000-1 3 roky Fluke Premium Care pro SMFT - 1000
3 roky Fluke Premium Care pro SMFT - 1000
FLUKE PREMIUM CARE - FPC3S-SMFT-1000-1
3 roky služby Fluke Premium Care pokrývající přístroj Fluke SMFT- 1000 -  Multifunction PV Analyzer
Pro již zakoupené přístroje
Služba Fluke Premium Care
Záruka: 24 m.
FLK-TRUTEST-ADV Software
Software
FLK-TRUTEST-ADV
1 licence - Fluke TruTest Software License Code - Advanced
Záruka: 3 m.
FLK-TRUTEST-LITE Software
Software
FLK-TRUTEST-LITE
1 licence - Fluke TruTest Software License Code - Lite
Záruka: 3 m.
Příslušenství TPAK - Magnetická příchytka
Víceúčelový držák s mag. příchytkou
TPAK
Záruka: 12 m.
Skladem v GHV
skladem 3 ks
Příslušenství Fluke Pack30 - Přenosná brašna_3
Brašna
PACK30
508 x 33 x 235 mm
Více jak 30 úložných prostor, robustní, voděodolná
Zjistit více
Záruka: 12 m.
Skladem v GHV
skladem 3 ks
Popis výrobku
Tester solárních instalací Fluke SMFT-1000
GFX | ikony-obsah | cpu_chip.jpg Hlavní parametry
Testování dle bezpečnostní kategorie 1 (povinné)
  • Odpor ochranného uzemnění (Rpe)
    Rozsah 0,00 až 2000 Ω
    Rozlišení až 0,01 Ω
    Testovací proud ≥200 mA se změnou polarity
  • Napětí na otevřeném obvodu (Voc)
    Rozsah 0,0 až 1000 V
    Rozlišení až 0,1 V
  • Proud nakrátko (Isc)
    Rozsah 0,0 až 20,0 A
    Rozlišení 0,1 A
  • Izolační odpor (Rins)
    Rozsah 0,00 až 999 MΩ
    Rozlišení 0,01 MΩ
  • Test polarity
Testování dle bezpečnostní kategorie 2 (nepovinné)
  • Měření I-V (VA) křivky
  • Měření intenzity záření
    Pomocí vysoce přesného monokrystalického čidla v přístroji IRR2-BT a Bluetooth spojení s přístrojem Fluke SMFT-1000 je vždy v přístroji k dispozici údaj o aktuální velikosti záření až do 1400 W/m²
  • Měření teploty panelu
  • Náklon a orientace
Doplňkové funkce
  • Kontrola blokovacích diod (Vbd)
    Rozsah 0,00 až 6,00 V
    Rozlišení 0,01 V
  • Kontrola přepěťových ochran (BV)
    Rozsah 50 až 1 000 VDC
    Rozlišení 0,01 V
  • Měření napětí AC/DC
    Rozsah 5,0 až 700 VAC (1 000 VDC)
    Rozlišení až 0,1 V
  • Měření proudu AC/DC (s kleštěmi i100)
    Rozsah 1,0 až 100 AAC/DC TRMS
    Rozlišení 0,1 A
  • Měření výkonu AC/DC (s kleštěmi i100)
    Rozsah 5 až 100 kW / kVA
    Rozlišení 1 kW
GFX | ikony-obsah | cpu_chip.jpgDalší funkce
    - s testem nebo bez testu izolace
    - testování dle IEC 62446‑1 pro kategorii 1 nebo kategorie 1 a 2
    - testování dle IEC 62446‑1 pro třídu ochrany I nebo třídu ochrany II
  • systém Keep the Leads usnadňuje práci a chyby způsobené častým přepojováním kabelů
GFX | ikony-obsah | battery.jpgNapájení, provozní podmínky, konstrukce, záruka
  • Provoz na 6x AA IEC LR6
  • Výdrž baterií až 1 000 měření
  • Provozní teplota 0 až 50 °C
  • Skladovací teplota -30 až 60 °C bez baterií
  • Robustní konstrukce, ergonomický design
  • Stupeň krytí IP40
  • Rozměry: 10 cm × 25 cm × 12,5 cm
  • Hmotnost: 1,4 kg
  • Bezpečnostní kategorie SMFT CAT III (1000 VDC, 700 VAC)