Pružné spojky z mědi

Spojky ze splétaných měděných pásků do průřezu 150 mm2

Spojky ze splétaných pásků

Pružné vodiče ze splétaných pásků do průřezu 150 mm2 s pocínovanými koncovkami. Vhodné pro vodivé propojení pohyblivých částí s velkým proudovým zatížením.

Spojky ze splétaných měděných pásků s průřezem od 200 mm2

Spojky ze splétaných pásků s průřezem od 150 mm2

Pružné vodiče ze splétaných pásků od průřezu 200 mm2 s pocínovanými koncovkami. Vhodné pro vodivé propojení pohyblivých částí s velkým proudovým zatížením.

Spojky z plochých měděných pásků se zúženými koncovkami

Spojky z pásku zúžené

Vodivé spojky ze splétaných plochých pásků se zúženou a prodlouženou připojovací plochou. Vhodné pro pružné, vodivé spojení s vysokým proudovým zatížením.

Spojky z plochých pásků se širokou koncovkou

Spojka transformatorova

Spojky složené ze splétaných měděných pásků se širokou koncovkou, vhodné pro pružné připojení velkých transformátorů s vysokým proudovým zatížením od 2200 do 4200 A.

Spojky z krouceného měděného lana pro svářečky

Spojky z lanka

Vodiče z měděného velmi pružného krouceného lana s pocínovanými koncovkami, lisovanými pod tlakem. Určené pro vysoké proudové zatížení s průřezy od 300 do 600 mm2. Spojky mohou být dodány bez izolace nebo s izolací dle volby zákazníka.

Spojky ze splétaných/kroucených měděných lanek

Spojky ze splétaných lanek

Spojky vyrobené ze splétaných nebo kroucených lanek pro vodivé spojení pohyblivých součástí elektrických zařízení s možností pohybu do všech stran. Vhodné pro vysoké proudové zatížení od 300 do 2100 A.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace