Odborné články

 1. Přípojnicové systémy Wöhner
  Obecně platí, že komponenty vyráběné společností Wöhner, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje firma GHV Trading, spol. s r.o., nabízí v první řadě snadnou montáž, demontáž a výměnu díky jednoduchému systému upevňování. Dále pak nabízí zaměnitelnost plynoucí ze stoprocentní modularity systémových komponent, efektivní využitelnost prostoru systémů s vysokou proudovou zatížitelností. V neposlední řadě zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a dokonalou ochranu systému.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.07/2018
 2. Pružné vodivé propojky
  Řada elektrických zařízení vyžaduje vodivé propojení v rámci uzemnění nebo pro trvalé vedení proudu. Ať už se jedná o pohyblivé části zařízení nebo jde o části, kde dochází k mechanickým rázům či vibracím, všude je možné využití měděných splétaných pásků, lan nebo lamel. Jedná se například o připojení motorů a transformátorů, svářecích strojů, baterií apod.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.05/2018
 3. Modulární systém CrossBoard®
  V minulém roce jsme Vás informovali o revoluční novince modulárního systémového řešení, díky kterému lze snadno a rychle realizovat rozvody elektrické energie do 125 A, a to především v oblasti strojírenství a průmyslových zařízení. Uvedením produktu CrossBoard představil Wöhner zcela nový systém s kombinací přednosti vysoce výkonového přípojnicového systému s tradiční instalací na montážních lištách DIN. V letošním roce se tato novinka rozšířila o nový napájecí zdroj pro automatizační a řídící systémy BROOME10.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.03/2018
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace