Měřicí technika pro rozváděče

Přístrojové transformátory proudu

GHV Přístrojové transformátory proudu pro nízké napětí

Přístrojové transformátory proudu pro nízké napětí jsou určeny k použití v rozvodných zařízeních nízkého napětí se jmenovitými proudy do 7500 A. Transformátory splňují požadavky ČSN EN 60044-1.

všechny produkty

Analogové měřicí přístroje

GHV Analogové měřicí přístroje

Vestavěné rozváděčové přístroje pro měření elektrických veličin v elektrárnách a rozvodnách elektrické energie, ve výrobních technologických zařízeních nebo elektrických rozváděčích.

všechny produkty

Multimetry a analyzátory sítě

GHV Digitální multifunkční zařízení

Digitální multifunkční zařízení pro měření a monitorování elektrických parametrů, měření spotřeby elektrické energie nebo čítání impulsů, správu elektrické energie a monitorování instalací, s digitální komunikací.

všechny produkty

Převodníky elektrického signálu

GHV Měřicí převodníky

Měřicí převodníky se používají pro měření základních elektrických veličin, které převádějí na výstupní analogové signály. Tyto signály je možno použít jak pro indikaci v místě měření, tak pro průmyslové měření a regulaci ve vzdálených velínech.

všechny produkty

Elektroměry

GHV Digitální elektroměry

Elektroměry pro přímé nebo nepřímé podružné měření v sítích nízkého napětí do 400 V. Jednofázové, trojfázové, jednotarifové nebo dvojtarifové, s pulzním výstupem nebo s MODBUS / MBUS komunikací, s mezinárodním schválením MID.

všechny produkty

Automatické přepínače sítí

GHV Automatické přepínače sítí

Zařízení určené k přepínání hlavního a záložního zdroje v případě výpadku napájení. Maximální proudová zatížitelnost od 40 do 3200 A. Volit lze plně automatický přepínač nebo přepínač se vzdáleným elektrickým ovládáním.

všechny produkty
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace