Zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti

Hlídače izolačního stavu

GHV Hlídače izolačního stavu

Přístroje pro monitorování izolačního stavu na střídavých, stejnosměrných a kombinovaných IT, TN a TT sítích pod napětím i bez napětí. Vazební členy pro připojení na vyšší napětí.

všechny produkty

Systém MEDICS

GHV Medics

Ucelený systém pro napájení místností pro lékařské účely (zdravotnických prostor) elektrickou energií. Obsahuje oddělovací transformátory, přepínací jednotky, hlídače izolace, monitory reziduálních proudů, kontrolní a signalizační panely a další.

všechny produkty

Monitorování reziduálních proudů (RCM)

GHV Monitorování reziduálních proudů

Přístroje pro spolehlivé měření zbytkových proudů v IT, TN a TT střídavých, stejnosměrných a kombinovaných sítích. Snímání proudu pomocí interního případně externího transformátoru s kruhovým, obdelníkovým, děleným či pružným jádrem.

všechny produkty

Vyhledávání poruch izolace

GHV Vyhledávání poruch izolace

Skupina přístrojů pro vyhledávání poruch izolace v IT, TN a TT sítích. Jsou určeny pro lokalizaci poruchy v rozvětvených sítích s vyšší četností poruch izolace bez nutnosti odpojování. Dostupná je verze pro zabudování do rozváděčů s pevně připojenými snímacími transformátory nebo přenosná varianta se snímáním proudu pomocí kleští.

všechny produkty

Multimetry a analyzátory kvality sítě

GHV Analyzátory kvality sítě

Analyzátory kvality sítě a monitorování instalací pro jednoduchá měření na dveřích rozváděče až po centrální monitorování a analýzu dat včetně přechodových dějů na elektrické síti.

všechny produkty

Monitorovací relé

GHV Monitorovací relé

Skupina přístrojů umožňující trvalé monitorování parametrů nn sítí jako je napětí, proud, odpor, frekvence.

všechny produkty

Přístroje pro komunikaci

GHV Přístroje pro komunikaci

Převodníky rozhraní a zesilovače sběrnice BMS. Vstupní a výstupní převodníky pro připojení externích zařízení pomocí kontaktů, převodníky na průmyslové sběrnice Profibus, Modbus, Modbus/TCP a Ethernet.

všechny produkty

Externí měřicí transformátory

GHV Exkterní měřicí transformátory

Měřicí transformátory proudu, pro použití s monitory reziduálních proudů RCM, RCMA nebo RCMS a pro systémy vyhledávání poruch izolace v IT sítích pomocí systémů EDS.

všechny produkty
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace